O nas

logo-na-sklepie-300x300Firma JUMLA to Producent Konfekcji Męskiej, który od ponad 20 lat zajmuje się produkcją garniturów, marynarek oraz spodni. Dzięki dofinansowaniu z Unii Europejskiej posiadamy nowoczesny, sterowany komputerowo park maszynowy, stosujemy najnowsze technologie, co w powiązaniu z doświadczeniem zespołu stawia nas w czołówce polskich producentów.

Kolekcja wizytowej odzieży męskiej ELES skierowana jest do mężczyzn, którzy cenią klasykę z nutką ekstrawagancji. Firma stawia na jakość, ponadczasowość, w umiejętny sposób wplatając najnowsze trendy mody męskiej.Garnitury i marynarki z tkanin z najlepszych europejskich fabryk, świetnie zaprojektowane, z perfekcyjnym wykończeniem doskonale definiują wyrafinowany charakter tej marki. Chcesz dowiedzieć się więcej? Zapraszamy na stronę internetową naszego partnera (kliknij TUTAJ).


paco-lorenteJUMLA
współpracuje z marką Pako Lorente, która franco-feruzziznana jest ze świetnej jakości i oryginalnego wzornictwa. Oferta skierowana jest do mężczyzn dynamicznych, przedsiębiorczych, świadomych swoich potrzeb. Oprócz klasycznych, skrojonych jak na miarę garniturów, smokingów i marynarek z linii CLASSIC marka posiada cała gamę produktów CASUAL, która zyskuje coraz szersze grono sympatyków. To, co dodatkowo wyróżnia jej kolekcje to trzecia linia: AVANGARDA skierowana do osób podążających za modą i panującymi trendami.

W naszej ofercie pojawiły się także produkty renomowanej marki Franco Feruzzi. Kolekcja koszul, casualowych marynarek oraz butów tej marki uzupełnia asortyment i tworzy spójną całość.

Facebook