Wydarzyło się

Pokazy mody, ekspozycje targowe, wywiady, spotkania, eventy, artykuły...

Każdego roku naszej działalności tylko utwierdzamy się w przekonaniu, że istnienie marki Jumla Moda Męska nie ogranicza się wyłącznie do czterech ścian  naszych sklepów rozlokowanych w stolicy województwa świętokrzyskiego.

Z ciekawymi pomysłami wychodzimy także na zewnątrz. Bierzemy udział w pokazach mody, chętnie wspieramy konkursy Miss oraz Mister, na łamach gazet, w telewizji i eterze doradzamy w sprawach konfekcji męskiej. To zaledwie część naszych działań. Poniżej można przeczytać znacznie więcej.

Zapraszamy do lektury!

To wydarzenie ma miejsce 10-11 maja w Sandomierzu. Nie zabraknie również nas! To nie tylko fotografie, ale również wsparcie dla Tomka.

Pomimo jesiennej aury to były gorące emocje, jakie miały miejsce w Galerii Echo. Halloweenowy nastrój udzielił się między innymi naszym konsultantom 🙂

Nasze dodatki wzbudziły szczególne zainteresowanie wśród prowadzących Dobry Dzień z TVP3 Kielce. Jesteś ciekaw dlaczego? Zapraszamy do obejrzenia materiału.

Oglądamy od 39. minuty?
LINK: https://kielce.tvp.pl/39441374/12102018

Więcej znajdziecie w naszych mediach społecznościowych!

Wraz z początkiem grudnia A.D. 2017 przyjechał do nas Św. Mikołaj, który grzecznie nakazał rozdać nam kilka prezentów. Tak też uczyniliśmy 🙂

Link do galerii: http://www.jumla-kielce.pl/galeria/

Popularne za oceanem Halloween przybyło także do Kielc, i to między innymi za sprawą ekipy Jumla Moda Męska. Wznosiliśmy się na wyżyny naszych umiejętności aktorskich, by spróbować Was przerazić, podnieść adrenalinę i jednocześnie umilić czas. Jak nam to wyszło? Sprawdźcie sami!

Link do galerii: http://www.jumla-kielce.pl/galeria/

Przełom sierpnia w września to idealny moment na modę ślubną, w którym zakochane pary wpadają w szał zakupów.

Na antenie Radia Kielce przybliżyliśmy słuchaczom panujące obecnie trendy w modzie ślubnej, biorąc oczywiście pod uwagę uroczystości ślubne. Co więcej, nie zapomnieliśmy także o gościach weselnych.

Jumla Moda Męska wystąpi w produkcji filmowej z prawdziwego zdarzenia!

Chodzi konkretnie o nasze stylizacje, jakie pojawiły się na planie zdjęciowym do filmu kryminalnego „Gracz”, kręconego między innymi w Kielcach.

Dodajmy, że w rolach głównych występują Olga Bołądź i Mariusz Ostrowski, zaś prawdziwą wisienką na torcie jest obecność w obsadzie Mariusza Jakusa, aktora znanego choćby z filmów „Ida”, „Symetria”, „Samowolka”, czy „Dom zły”.

Już nie możemy doczekać się efektu końcowego!

Serdecznie dziękujemy Żaneta Lurzyńska, blogerce Kolekcjonerka, która wciągnęła nas w to pozytywne zamieszanie.

Końcówka 2016 roku to nie tylko przedświąteczna gorączka, czy przygotowania do studniówkowego szaleństwa. To także Targi Ślubne, jakie miały miejsce w Targach Kielce.

Jumla Moda Męska miała tam nie tylko swój miły ciepły kącik. Dla odwiedzających kompleks przy ulicy Zakładowej byliśmy dostępni niemalże w każdym miejscu, zaś wisienką na torcie było „Wesele Marzeń”, do którego dołożyliśmy swoją cegiełkę. Otóż jeden z laureatów wydarzenia otrzymał od nas voucher na garnitur, lub smoking 🙂

Zaintrygowani? Po więcej można zajrzeć do naszej galerii zdjęć. Tam znajdziecie całkiem pokaźną liczbę fotografii upamiętniających nasze dwa dni udziału w Targach Ślubnych.

Zapraszamy!

Za nami kolejne niezwykle ciekawe wydarzenie, któremu towarzyszyła Jumla Moda Męska. W maju w Centrum Kongresowym Targów Kielce odbyła się gala finałowa konkursu Miss, Miss Nastolatek i Mister Ziemi Świętokrzyskiej 2016.

Mieliśmy ogromną przyjemność ubierać panów, którzy wzięli udział w tej imprezie.

Zachęcamy do obejrzenia niewielkiej fotogalerii zdjęć, jakie zrobiliśmy podczas gali (kliknij tutaj).

W marcu 2016 roku gościliśmy w programie Dobry Dzień z TVP3. Wątkiem przewodnim naszego spotkania były uroczystości ślubne.

Dlaczego mężczyzna powinien być dopełnieniem kobiety? Jakie kreacje wróciły do łask? Tego wszystkiego dowiemy się z materiału zamieszczonego na stronie TVP3 (kliknij tutaj).

Facebook